TARİHÇE

Patriça Ayvalık Tost 2000 yılında 25 yaşındaki Ayvalıklı Mustafa Ümit Çalışkan tarafından Antalya´nın Kemer ilçesinde açıldı. İsmini Ayvalığın Cunda adasındaki el değmemiş Patriça koyundan almıştır. Yunancada kol değneği anlamına gelen Patriça gündüzü başka, akşamı başka yaşanan ender kalmış huzur koylarındandır.
 
Patriça Ayvalık Tost menüsünde ilk yıllarında Klasik Ayvalık Tost çeşitlerini yapmıştır. Daha sonraki yıllarda tost çeşitlerini Ayvalık tost ekmeğinin içinde bir ilk olarak kavurma, pastırma, schnitzel, çikolata, et ve tavuk döner gibi ürünlerle çeşitlendirerek lezzetine lezzetler katmıştır.
 
Patriça Ayvalık Tost ürünlerini hijyen ve lezzet kurallarına uygun standartlarda tüketiciye sunmaktadır. Kullanılan tüm makine ve ekipmanlar CE belgelidir. Kullanılan ürünler HACCP ve ISO belgeli uluslar arası gıda ve sağlık şartlarına uygun ürünlerdir.
 
Patriça Ayvalık Tost ürünlerinin tamamı Türkiye´de üretim yapan tedarikçilerden temin edilmektedir. Patriça Ayvalık Tost´un tüm et ürünleri Polonez, Pınar, Banvit´ten süt ürünleri Bahar Grup tarafından sağlanır.
Loading
waxajans